Katarzyna Pawska

Katarzyna Pawska

Adwokat

Wiedza

W 2018 r. ukończyła prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Pracę magisterską obroniła w Katedrze Prawa Administracyjnego pod opieką prof. dr hab. J. Zimmermanna. Jest również absolwentką studiów licencjackich na kierunku administracja (2019 r.) oraz studiów podyplomowych Prawo Nieruchomości organizowanych przez Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego (2023 r.).

W latach 2019 – 2022 odbywała aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Krakowie, zakończoną złożeniem egzaminu zawodowego w 2022 r.

Doświadczenie

Od 2016 r. zdobywała doświadczenie zawodowe współpracując z kilkoma krakowskimi kancelariami. We wrześniu 2022 r. została wpisana na listę adwokatów Krakowskiej Izby Adwokackiej.

Będąc przewodniczącą Uczelnianej Komisji Wyborczej oraz członkiem Uczelnianej Komisji Prawnej i Komisji Dyscyplinarnej dla Studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego aktywnie brała udział w pracach Samorządu Studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego na rzecz społeczności studenckiej.

W kręgu jej zainteresowań pozostają zagadnienia z zakresu prawa budowlanego i gospodarczego. Posługuje się językiem angielskim.

Z kancelarią Bogdan Chudoba Adwokaci współpracuje od 2019 r. Zajmuje się reprezentacją procesową klientów w sprawach cywilnych i gospodarczych oraz obsługą prawną inwestycji budowlanych.

Wpisy autora

4 stycznia 2023   | Katarzyna Pawska Inwestycje i nieruchomości

Umowa o roboty budowlane czy umowa o dzieło? – praktyczne skutki ustawowego podziału

Wielokrotnie w swojej praktyce spotykamy się z pojęciem „umowy o roboty budowlane”. Ale czy taka umowa stanowi odrębną kategorię umów czy może jest jednym z typów umowy o dzieło? A przede wszystkim – jakie to ma praktyczne znaczenie? Pomoc prawna z zakresu rynku deweloperskiego Charakter umowy o roboty budowlane W pierwszej kolejności należy podkreślić, że […]

16 września 2020   | Katarzyna Pawska Inne

Kancelaria Bogdan Chudoba Adwokaci w najlepszej 10-tce!

Szanowni Państwo, niezmiernie miło nam poinformować, iż w tegorocznym Rankingu Kancelarii Prawniczych „Rzeczpospolitej” kancelaria Bogdan Chudoba Adwokaci znalazła się na 8 miejscu w klasyfikacji kancelarii z regionu Małopolski! To o cztery pozycje wyżej niż w ubiegłorocznej edycji. Wyróżnienie to wydaje się tym większe, że jak podają organizatorzy plebiscytu z naszego województwa otrzymali najwięcej zgłoszeń, bo […]

Nasz zespół

Skontaktuj się z nami

Imię i nazwisko *imię i nazwisko są wymagane
Email *email jest wymagany
*treść zapytania jest wymagana
Zasady przetwarzania danych osobowych wskazane są w "Polityce Prywatnosci"
Skontaktuj się z nami