D Chrzaszcz trescdoradca podatkowy

Członek Krajowej Izby Doradców Podatkowych oraz Stowarzyszenia Księgowych w Polsce. Od 1989 r. wykonywała zawód księgowej. W 1998 roku uzyskała wpis na listę doradców podatkowych w Ministerstwie Finansów nr 05129.

Ukończyła wyższe studia magisterskie na Akademii Finansów w Warszawie.

Doświadczenie zawodowe zdobywała od 1989 r. najpierw pracując jako księgowa w a następnie od 1994 r. prowadząc własną działalność gospodarczą w formie biura rachunkowego przekształconego w kancelarię doradztwa podatkowego świadcząc usługi księgowe i doradcze z zakresu podatków na rzecz przedsiębiorców z branży handlowej, budowlanej, produkcyjnej.

Od 2000 r. prowadzi wykłady i warsztaty z zakresu podatków i rachunkowości przede wszystkich dla słuchaczy Stowarzyszenia Księgowych w Polsce jak również dla wielu innych instytucji szkoleniowych i na zlecenia firm.

Zawodowo szczególnie interesuje się podatkiem dochodowym od osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą, podatkiem od towarów i usług w obrocie krajowym.

Pełni funkcję Wiceprzewodniczącej Małopolskiego Oddziału Krajowej Izby Doradców Podatkowych oraz prezesa zarządu Kancelarii Doradztwa Podatkowego „KANWA” spółka z o.o.