osobaradca prawny

 

Ukończyła wyższe studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego.
W latach 2007-2011 odbywała aplikację radcowską w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Krakowie. W 2011 r. zdała egzamin radcowski i została wpisana na listę radców prawnych powadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Krakowie.

Ukończyła studia podyplomowe na kierunkach: ,,Podatki w zarządzaniu firmą” na Akademii Ekonomicznej w Krakowie (obecnie Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie) oraz ,,Prawo nowoczesnych technologii” na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.

Współpracując z kancelariami radcowskimi i adwokackimi oraz jako in-house lawyer zdobywała doświadczenie zawodowe w zakresie kompleksowej obsługi prawnej spółek i grup kapitałowych m.in. w branży motoryzacyjnej i e-commerce.

Specjalizuje się w świadczeniu usług w dziedzinach prawa własności intelektualnej, w tym
w szczególności prawa autorskiego, prawa IT, prawa cywilnego, prawa gospodarczego i prawa pracy. Do obszaru jej szczególnych zainteresowań zawodowych należy prawo nowych technologii. Posiada duże doświadczenie w zakresie przygotowywania, negocjowania i opiniowania umów (również
w języku angielskim) oraz reprezentowania stron w postępowaniach sądowych.

Z Kancelarią współpracuje od 2018 r. prowadząc obsługę przedsiębiorców z branży dealerskiej. Posługuje się biegle językiem angielskim (w tym językiem angielskim prawniczym). Posiada również dobrą znajomość języka włoskiego.