J.Steliga tresc wlasciweradca prawny

Studia prawnicze ukończyła na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w 2012 r., uzyskując tytuł magistra prawa. Pracę magisterską obroniła w Katedrze Prawa Publicznego Gospodarczego pod kierunkiem Prof. dr hab. Anny Walaszek – Pyzioł, na temat Procedur rozstrzygania sporów w prawie ochrony konkurencji. W trakcie studiów, w ramach zainteresowań związanych z prawem podatkowym, odbywała praktyki w Ministerstwie Finansów, Izbie Skarbowej a także w kancelarii doradców podatkowych.

W roku 2013 została wpisana na listę aplikantów radcowskich Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie, przy której w latach 2013-2015 odbywała aplikację radcowską. Radca prawny od 2016 r.

Od 2012 r. związana z kancelariami radcowskimi w Krakowie. Od 2017 r. związana z Kancelarią.

W swojej działalności zajmuje się głównie zagadnieniami prawa gospodarczego oraz cywilnego, w szczególności w zakresie prawa nieruchomości oraz bieżącej obsłudze podmiotów gospodarczych. Posiada doświadczenie w zakresie sporządzania i opiniowania kontraktów handlowych w języku polskim oraz angielskim.

W kancelarii zajmuje się obsługą podmiotów gospodarczych z branży dealerskiej, prawem podatkowym w tym przede wszystkim tematyką związaną z transakcjami pomiędzy podmiotami powiązanymi i sporządzaniem dokumentacji podatkowych dla podmiotów powiązanych.

Włada językiem angielskim, posiada znajomość prawniczego języka angielskiego.