Katarzyna Procykadwokat

Ukończyła wyższe studia prawnicze na Uniwersytecie Jagiellońskim w 2008 r. W latach 2010 – 2013 odbywała aplikację adwokacką w Krakowie. Ukończyła studia podyplomowe z prawa autorskiego, wydawniczego i prasowego na Uniwersytecie Jagiellońskim.

W 2013 r. zdała egzamin adwokacki w Okręgowej Radzie Adwokackiej w Krakowie.

Zdobywała doświadczenie zawodowe od 2005 r. odbywając staże i współpracując z wieloma kancelariami adwokackimi oraz świadcząc pomoc prawną w ramach Studenckiej Poradni Prawnej Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Z Kancelarią współpracuje od roku 2009, a od 2013 roku jako adwokat, głównie prowadząc bieżącą obsługę prawną przedsiębiorców z branży motoryzacyjnej i informatycznej.

Posiada duże doświadczenie w przygotowaniu, opiniowaniu i negocjowaniu umów licencyjnych oraz umów wdrożenia kompleksowych rozwiązań informatycznych dla dużych podmiotów gospodarczych. Zajmowała się wdrażaniem systemów ochrony danych osobowych oraz bieżącym doradztwem w zakresie problemów związanych z ochroną danych osobowych. Posiada także doświadczenie w tworzeniu negocjowaniu umów dotyczących kampanii reklamowych z wykorzystaniem nowych środków przekazu.

Posiada szczególne doświadczenie w świadczeniu usług w dziedzinach: prawo gospodarcze i bieżąca obsługa prawna przedsiębiorców, prawo umów, prawo własności intelektualnej, w tym w szczególności prawo autorskie, prawo ochrony danych osobowych, prawo ochrony konkurencji i konsumentów.

Zawodowo szczególnie interesuje się: prawem internetowym i prawem nowych technologii, prawem reklamy.