Witamy na stronach Kancelarii Bogdan Chudoba Adwokaci Doradcy Podatkowi.

Kancelaria składa się z zespołu adwokatów, radców prawnych i doradcy podatkowego oraz aplikantów współpracujących przy świadczeniu usług w różnych dziedzinach prawnych i podatkowych.

Zgodnie z rankingiem kancelarii prawnych dziennika Rzeczpospolita jesteśmy obecnie 15. pod względem wielkości kancelarią prawną (kancelarią składającą się z adwokatów lub radców prawych) w Małopolsce (wzrost w 2015 r. z 21. pozycji w 2014 r.).

Nasi klienci, na rzecz których świadczymy usługi prawne działają w Małopolsce, na Śląsku, na Mazowszu oraz w Wielkopolsce.

Zespół ekspertów i specjalistów Kancelarii zaprasza do zapoznania się z informacjami zawartymi na stronie internetowej, aby poznać zakres praktyki zespołu, doświadczenie, specyfikę zrealizowanych projektów i innowacyjne podejście do świadczonych usług doradztwa prawnego i podatkowego.

Zapoznanie się z informacjami zawartymi na stronach internetowych pozwoli Państwu na podjęcie decyzji o skorzystaniu z usług Kancelarii i o zakresie współpracy jaką możemy Państwu zaoferować.